applefobia
Applefobia
Loading...

Jak kura pazurem

Nie da się ukryć, że los kobiet, używających smartfonów, nie jest usłany różami. Ani żadnym innym kw...

Nie da się ukryć, że los kobiet, używających smartfonów, nie jest usłany różami. Ani żadnym innym kwieciem czy byliną. A zwłaszcza nie do pozazdroszczenia jest los posiadaczek iPhonów.
Przede wszystkim do wyboru mają jeden z zaledwie dwóch dostępnych kolorów iPhona, co - o ile zgłębiłem kobiecą naturę na kursach wieczorowych - jest wyborem wysoce niewystarczającym. Można się wprawdzie ratować, dobierając jakieś barwne etui z mysich psitek z cekinami, ale po pierwsze to obciach, a po drugie i tak nie dostanie się takiego w kolorze odpowiadającym torebce czy cieniowi do powiek. No a przecież prawdziwa dama nie pokaże się z tak nie konweniującym zestawem.

W efekcie większość użytkowniczek iPhonów to mniej wybredne solarki i bikejki*, dojeżdżające używane białe trzygieesy, czwórki i foresy, otrzymane w prezencie od swoich menów, którzy zdobyli je, w pocie czoła polując wieczorami na hipsterów pod dyskoteką, albo rozjeżdżając na przystankach ich swoimi czarnymi BMW 316 z podwójnym wydechem. I co robią te wzmiankowane solarki i bikejki ze swoimi iPhonami? One się z nimi męczą!

Nieraz obserwowałem z mieszaniną podziwu i współczucia, jak taka blond laska bezskutecznie dźga malutki ekranik swojego iPhona piszcząc i chrobocząc tipsami po szkle przy akompaniamencie damskich przekleństw. Niestety, jako że iPhone posiada ekran pojemnościowy a nie opornościowy, te wysiłki przynoszą skutek podobny do uczenia szynszyli pisma klinowego.

Można podziwiać samozaparcie pań, które za żadne skarby nie chcą zrezygnować ze swoich białych iPhonów, ryzykując skurcz i zapalenie ścięgien przy próbach dotknięcia ekranu opuszkiem palca z pominięciem centymetrowego tipsa. I tu pojawia się światełko w tunelu...

Firma Tech Tips z myślą o piękniejszej połowie ludzkości (i nie mam tu na myśli wyczesanych hipsterów, choć może i oni skorzystają) opracowała specjalne, przewodzące tipsy, współpracujące z pojemnościowym ekranem iPhona. Za marne parę dolców można mieć zaawansowane technologicznie Nano Tips, które pełnią funkcję tajnego rysika i precyzją biją na głowę obsługę palcami.

To już nie pierwszy raz, gdy trzeba było dostosować człowieka do produktów Apple. No, ale skoro nie da się dostosować produktów Apple do człowieka...*bikejka - posiadaczka i miłośniczka białych kozaczków (BK)

Źródło: Cult of Mac


PS. No i niech mi teraz ktoś zarzuci, że Applefobia nie jest blogiem lajfstajlowym...

tipsy 487412009180497893

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga