applefobia
Applefobia
Loading...

Nowego iPada z Retiną będzie można obsługiwać jedną ręką

Apple ostatnio zainspirowało się cyklem rozrodczym szynszyli i wprowadza nowe generacje iGadżetów co parę tygodni, więc plotki o pojawieniu ...

Apple ostatnio zainspirowało się cyklem rozrodczym szynszyli i wprowadza nowe generacje iGadżetów co parę tygodni, więc plotki o pojawieniu się najnowszego, nowszego niż ten nowy, New iPada już w marcu, wydają się być wielce prawdopodobne. Czy jednak przy takim tempie wdrażania jest czas na innowacje?Otóż jest. Spodziewany iPad nowej generacji będzie się wprawdzie różnił od poprzedniego modelu jak bracia Mroczek z workami od odkurzacza na głowach, ale mimo to nadludzkim wysiłkiem udało się uczynić go innowacyjnym. Po licznych zarzutach, że iPad Mini jest za trudny w obsłudze jedną ręką, Apple postanowiło udowodnić, że to nieprawda, a co więcej - niezbicie wykazać, że zwykłego iPada też da się obsługiwać jedną ręką.

Dział marketingu i propagandy, zajmujący 38% kampusu w Cupertino (pozostałe 61% powierzchni zajmują prawnicy, a resztę Dział Badań i Rozwoju) wykonał kawał dobrej roboty. Reklamy, opracowane kosztem wielu milionów dolarów (większość budżetu pochłonęły poszukiwania ochotników i skomplikowane operacje plastyczne) bez żadnej wątpliwości świadczą, że najnowszego iPada będzie można obsługiwać jedną ręką.

To jednak nie koniec innowacji. Apple słynie wszak z ułatwień w obsłudze swych produktów również dla osób niepełnosprawnych (złośliwi twierdzą, że to odnosi się do większości fanbojów...). Aby wyjść naprzeciw ich potrzebom, przygotowano również wersję iPada dla osób z polidaktylią:


Podziękowania dla Rafała S. za opracowanie rycin :)


ipad 8446757030819744540

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga