applefobia
Applefobia
Loading...

Nowe wspaniałe filtry

Może nie uwierzycie, ale są tacy, którzy nie odczuwają już spazmatycznego dreszczu rozkoszy podczas ...

Może nie uwierzycie, ale są tacy, którzy nie odczuwają już spazmatycznego dreszczu rozkoszy podczas korzystania z kreatywnych filtrów oferowanych przez Instagrama. Wypalili się artystycznie. To dla nich powstają wciąż nowe aplikacje do psucia słiftoci.

Kolejny taki programik o nazwie Oggl pozwala niewyżytym twórczo ajfoniarzom dodać do fotek tak niesamowite efekty, jak np. widok z celownika lustrzanki albo ramkę z upalonej, czarno-białej kliszy. Dzięki tym efektom każda, nawet najbardziej durna słitfocia, robi się tak artystyczna i offowa, że normalnie aż dech zapiera i buty od Lacosty spadają....

Oczywiście takie arcydzieła nie mogą się marnować w zakamarkach pamięci iPhona i twórcy Oggl dobrze o tym wiedzą. Dlatego za roczny abonament w wysokości 10 dolarów można zapisać się do elitarnego kołchozu użytkowników Oggl, aby móc dzielić się swoimi dokonaniami ze społecznością innych wybitnych artystów i w ramach towarzystwa własnej adoracji dyskutować o najbardziej kreatywnych sposobach symulacji lustrzanki i upalania kliszy.

Żródło: Cult of Mac


słitfocie 8404637566355770013

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga