applefobia
Applefobia
Loading...

Twój PIN jest do d.py

iPhone to bardzo cenny telefon. Zwłaszcza dla niektórych jego właścicieli, darzących go nabożną czcią. Równie cenne, jak sądzę, są przechowy...

iPhone to bardzo cenny telefon. Zwłaszcza dla niektórych jego właścicieli, darzących go nabożną czcią. Równie cenne, jak sądzę, są przechowywane w nim informacje - wszystkie te kontakty do znajomych na Fejsie, terminy randek i tysiące instagramowanych słitfoci. Niestety, choćbyś wymyślił najbardziej skomplikowany PIN oparty na ciągu Fibonacciego, nikt nie musi go łamać, żeby korzystać z twojego iPhona do woli...Jak odkryli niestrudzeni badacze dziur w iOS-ie, iPhona można odblokować. obchodząc PIN naokoło, jak zdechłą tchórzofretkę. Wprawdzie, jak na moje oko, metoda jest dość karkołomna i równie wygodna jak klejenie ruskich pierogów podczas skoku na bungee, niemniej jednak może ją wykonać każdy, nawet niezbyt rozgarnięty hakier.

Potem już można do woli oglądać zdjęcia, pobawić się kontaktami i przygotować parę innych psikusów dla właściciela telefonu. Jeśli chcecie dokładnie wiedzieć, jak to się robi, obejrzyjcie sobie filmik:
Źródło: Cult of Mac

PIN 8418476149229248101

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga