applefobia
Applefobia
Loading...

Pół na pół

Co zrobić, gdy jako kreatywny, przedwcześnie wypalony twórczo fotograf, masz już odruch wymiotny na ...

Co zrobić, gdy jako kreatywny, przedwcześnie wypalony twórczo fotograf, masz już odruch wymiotny na myśl o zabawie filtrami do słitfoci, innymi filtrami do słitfoci albo jeszcze innymi filtrami do słitfoci? Jest na to rada - aplikacja HalfCam!


  

Jeśli sugestywna nazwa aplikacji jeszcze nie naprowadziła was na właściwy trop, spieszę z wyjaśnieniem, że HalfCam pozwala łączyć ze sobą połówki zdjęć i uzyskiwać niesamowicie twórcze efekty o zabarwieniu komicznym. Podobno wszyscy boki zrywają ze śmiechu na widok fotek z HalfCam. Zresztą sami zobaczcie:

Boki zerwane? No to proszę pozbierać z podłogi i jedziemy dalej. HalfCam to istne objawienie. Ocean nowych możliwości. Dla tych, którzy jeszcze nie bardzo wiedzą, jak okiełznać tę świeżo nabytą eksplozję kreatywności, producent aplikacji ma w zanadrzu parę bezcennych i inspirujących rad:

  • Take any photo, split it in half, then shoot the other half with a new photo!
  • Zrób zdjęcie, podziel je na pół i dołącz drugą połówkę z innego zdjęcia!
  • Try taking a photo of your friend's face then combining it with yours
  • Spróbuj fotografować twarze swoich przyjaciół i łącz je ze swoją twarzą.

Nielicznych niezdecydowanych, którzy wahają się jeszcze, czy warto rzucić się w wir kreatywnej fotografii, producent HalfCama zachęca tymi słowami:

  • We can't wait to see all the creative things you do with Halfcam
  • Nie możemy się doczekać tych wszystkich kreatywnych rzeczy, które zrobisz za pomocą Halfcam.

No i jak tu się oprzeć? Przecież tak niewiele potrzeba, aby wznieść się na wyżyny fantazji, przekroczyć bariery twórczej wyobraźni i dosięgnąć horyzontów kreatywności - zestawiając np. kota z owsianką albo łącząc półgłówka z półdupkiem...

Twórcy HalfCama pomyśleli o wszystkim i nie zamknęli drogi bardziej wymagającym twórcom - nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak uzyskane półarcydzieło przesłać do Instagrama i wzbogacić jeszcze o kolejne kreatywne filtry.

Aplikację HalfCam można pobrać z App Store za pół ceny, czyli za darmo.

PS. Jak się dowiadujemy w ostatniej chwili, twórcy HalfCam już pracują nad nową aplikacją, przeznaczoną dla zaawansowanych profesjonalistów, nie bojących się żadnych wyzwań i radzących sobie z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Będzie się nazywała QuarterCam.słitfocie 8739552898324133404

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga