applefobia
Applefobia
Loading...

iPad najbezpieczniejszym aparatem fotograficznym

Moim zdaniem fotografowanie czy filmowanie iPadem jest bardziej obciachowe niż uprawianie kitesurfin...

Moim zdaniem fotografowanie czy filmowanie iPadem jest bardziej obciachowe niż uprawianie kitesurfingu przy użyciu deski do prasowania i barchanowych gaci skradzionych Magdzie Gessler, ale są twarde argumenty, przemawiające za tym, że iPad to najbezpieczniejsza kamera do sytuacji ekstremalnych...

Gdyby widoczny na filmiku dziadek zamiast iPada używał skrzypiącej i zamulającej lustrzanki, mogłoby się skończyć utratą oka, złamaniem nosa bądź wbiciem szczęki w kark. Użycie kreatywnego narzędzia reporterskiego od Apple być może ocaliło dziadkowi życie.

Weźcie to pod uwagę wybierając aparat na wakacje w regionach objętych zamieszkami czy działaniami wojennymi. Marketing Apple jeszcze nie wykorzystał tego pomysłu w kolejnych filmikach reklamowych, więc podpowiadam - z iPadem w dłoniach śmiało można oprzeć się o drzewo i sfilmować czoło pędzącej kamiennej lawiny. Można też położyć się na zakręcie szutrowej drogi i zyskać unikalne ujęcia z rajdu Dakar. Żaden kompakt, ani lustrzanka nie zapewnią wam bezpieczeństwa w takich warunkach.

I pamiętajcie - klasyczny iPad daje lepszą ochronę niż iPad Mini.
ipad 7806197163604730492

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga