applefobia
Applefobia
Loading...

No to po konkursie...

No i mamy wreszcie szczęśliwy finał konkursu. Voucher o wartości 300 zł, ufundowany przez warszawski Serwis iSpot (ul. Marszałkowska 104...No i mamy wreszcie szczęśliwy finał konkursu. Voucher o wartości 300 zł, ufundowany przez warszawski Serwis iSpot (ul. Marszałkowska 104/122) wędruje do zwycięzcy.

Po burzliwych debatach i powszechnym, tajnym głosowaniu, zwycięzcą konkursu zostało zdjęcie numer 5 (oddane 243 głosy), wyprzedzając głównego rywala z numerem 2 (oddanych 137 głosów) o całą długość. A właściwie o całą miseczkę...
Mimo artykułowanych w komentarzach obiekcji odnośnie spełniania zasad konkursu, o wygranej zdecydował vox populi - głos ludu pracującego miast i wsi, spragnionego chleba, igrzysk i cycków. W sumie nie mam nic przeciwko temu. W końcu, jak by nie kombinować, mottem przewodnim Applefobii jest dobra zabawa. I oczywiście cycki... :)

Pozostałe nadesłane na konkurs zdjęcia - wszystkie cztery - możecie obejrzeć tutaj.

Zwycięzcy gratuluję wygranej. Nagrodę wysyłam umyślnym borsukiem kurierskim. Jeśli borsuk nie zboczy gdzieś do lasu w poszukiwaniu żołędzi, powinna dotrzeć przed Gwiazdką :)


konkurs 8527011093052203031

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga