applefobia
Applefobia
Loading...

Współpraca

Blogi żyją reklamą. Jeśli uważasz, że warto wynagrodzić pracę ogrodnika, możesz wesprzeć Applefobię, z zapałem korzystając z publikowanych ...


Blogi żyją reklamą. Jeśli uważasz, że warto wynagrodzić pracę ogrodnika, możesz wesprzeć Applefobię, z zapałem korzystając z publikowanych na blogu reklam albo umieszczając tutaj swoją własną reklamę.

Jeśli masz produkt lub usługę do zaoferowania, skorzystaj z oferty reklamowej Applefobii. Jako czytelnik Applefobii, możesz być pewien, że twoja reklama dotrze do ludzi takich jak Ty - o podobnych zainteresowaniach, z podobnym spojrzeniem na technologię i z zamiłowaniem do absurdalnego humoru :)

Proponuję indywidualnie dobraną formę reklamy, dostosowaną do Twoich potrzeb - boxy, banery, bloki tekstowe, artykuły promocyjne. Format, standard graficzny, warunki publikacji reklamy i wszelkie inne szczegóły możesz ustalić, kontaktując się z ogrodnikiem drogą mailową.


RAMOWY CENNIK REKLAM:Jeśli masz ochotę na większą, nietypową i intensywniejszą reklamę, pragniesz zostać sponsorem strategicznym :), chcesz zlecić recenzję produktu lub po prostu dowiedzieć się więcej o reklamie na Applefobii, skontaktuj się z ogrodnikiem - pomogę, doradzę i opracuję graficznie baner reklamowy.

Kontakt: ogrodnik.january@gazeta.pl

Strona główna static_page

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum