applefobia
Applefobia
Loading...

Będzie kolorowo. Bardzo!

Ilość przecieków na temat nowatorskiego, plastikowego iPhona 5C jest nieprawdopodobna. Bardziej nagłośniony i obfotografowany był już chyba ...

Ilość przecieków na temat nowatorskiego, plastikowego iPhona 5C jest nieprawdopodobna. Bardziej nagłośniony i obfotografowany był już chyba tylko ślub księcia Williama. Gdzie te słynne kupertyńskie służby bezpieczeństwa? Gdzie to znane z czasów Steva Jobsa obsesyjne strzeżenie tajemnicy?O nowym iPhonie wiadomo już prawie wszystko. A nawet więcej - jeszcze go nie ma, a już można go kupić. Teraz wyjaśnia się, dlaczego ani amerykańska armia, ani NASA nie współpracują z Apple przy produkcji tajnych technologii i urządzeń. Istnieje obawa, że Ruscy, Chińczycy i kanibale z Papui-Nowej Gwinei mieliby ich gotowe podróbki, zanim Apple zdążyłoby pokazać projekt zleceniodawcy. A zdjęcia supertajnego prototypu, trzymanego oburącz przez braci Mroczek, pojawiłyby się na miesiąc przed jego wdrożeniem w Gali, Pudelku i Vivie oraz jako product placement w serialu M jak Miłość.

Albo to wszystko są niekontrolowane przecieki, albo... bardzo precyzyjna, mistrzowska akcja Apple, polegająca na stopniowym upuszczaniu gazu z balonika - tak, aby w dniu premiery rozczarowanie dziadowskim, plastikowym telefonem nie było zbyt gwałtowne. Apple uznało, że lepiej, aby fanboje trochę już wiedzieli i się domyślali, aby mieli czas po cichu wypłakać się do poduszki, niż gdyby mieli w połowie Keynote wyjść z sali, głośno szlochając i trzaskając usmarkanymi krzesłami.

Być może tam w Cupertino już się zorientowali, że wynalezienie pękającego plastiku może się okazać mniejszym sukcesem niż pierwotnie zakładano i dlatego na osłodę i dla rozładowania napięcia puszczają po trochu przecieki z bajecznie kolorowymi iPhonami.Niestety, akcja ma też negatywne skutki na giełdowe notowania Apple. Nadmiar kolorów w zastępstwie innowacji chyba nie spodobał się inwestorom. Im więcej pojawia się przecieków i zdjęć iPhona 5C, tym bardziej spada kurs akcji. Od 513 dolców w połowie sierpnia, do 490 dolców pod koniec miesiąca. A największy spadek nastąpił parę dni temu, po publikacji tego zdjęcia...W sumie nie dziwię się...CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? DOŁĄCZ DO APPLEFOBII!

steve jobs 3990504607447619143

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga