applefobia
Applefobia
Loading...

iTunes Radio. Porażka na całej linii

Prawdopodobnie Apple miało szczery zamiar zrewolucjonizować rynek internetowych rozgłośni swoim przełomowym iTunes Radio, ale wszystko wsk...

Prawdopodobnie Apple miało szczery zamiar zrewolucjonizować rynek internetowych rozgłośni swoim przełomowym iTunes Radio, ale wszystko wskazuje na to, że ten wprowadzony w iOS 7 kiler-ficzer cieszy się takim samym powodzeniem, jak garbata babcia z kozą na dyskotece...

O iTunes Radio pisałem szerzej w czasie jego premiery, pastwiąc się nad jego rozlicznymi ograniczeniami, ale teraz do moich bezczelnych hejterskich pomówień mogę dołączyć również bezlitosne statystyki. A świadczą one o tym, że podbój świata przez internetowe radio Apple udał się mniej więcej tak samo, jak japoński atak łodziami podwodnymi na Kielce w 1944 roku.

Z badań opublikowanych na łamach Apple Insider wynika, że spośród tych użytkowników iOS-a, którzy wypróbowali nową kupertyńską rozgłośnię radiową, aż 92% nie było zachwycone i nadal woli słuchać Pandory. To jeszcze gorszy wynik, niż w przypadku innej przełomowej technologii Apple - Siri, która też miała ustanowić nową jakość w interakcji człowieka z elektroniką, a ustanowiła rekord polegający na tym, że olewa ją 85% użytkowników sprzętu Apple.

Nie jest łatwo być liderem na rynku IT, zwłaszcza liderem urojonym we własnym mniemaniu, więc czekam z niecierpliwością na kolejną konferencję Apple, aby zobaczyć barwne ryciny ze statystykami, które potwierdzą fantastyczne przyjęcie iTunes Radio i jego błyskawiczną adopcję na całym świecie.

A póki co, może posłuchajcie sobie radia z drewna?


CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? DOŁĄCZ DO APPLEFOBII!radio 4669936238622613915

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga