applefobia
Applefobia
Loading...

Wystawa fotografii fundacji DZIKA KLINIKA

Wszystkich miłośników zwierząt małych i dużych serdecznie zapraszam na wystawę fotografii, zorganizowaną przez fundację DZIKA KLINIKA. ...

Wszystkich miłośników zwierząt małych i dużych serdecznie zapraszam na wystawę fotografii, zorganizowaną przez fundację DZIKA KLINIKA.Dzięki uprzejmości galerii ŁĄCZNIK, fundacja DZIKA KLINIKA będzie miała okazję po raz pierwszy zaprezentować szerszej publiczności fotografie swoich małych pacjentów - jerzyków, jeży, pliszek, pustułek, gołębi, jastrzębi, krogulców, trznadli...

Równocześnie informuję, że wszystkie fotografie zaprezentowane w galerii ŁĄCZNIK będą wystawione na sprzedaż, a uzyskane w ten sposób fundusze przeznaczone zostaną na dalszą działalność fundacji DZIKA KLINIKA, ratującej dzikie zwierzęta.

Więcej informacji o fundacji DZIKA KLINIKA znajdziecie tutaj: http://dzikaklinika.com/o-fundacji/

Otwarcie wystawy odbędzie się piątek 11 października 2013 r, o godzinie 18:00, w Galerii ŁĄCZNIK w Krakowie, przy pl. Matejki 4/12.


Miło mi donieść, że Applefobia została patronem medialnym wystawy, dlatego też gorąco zapraszam do licznego stawienia się na otwarciu i odwiedzania wystawy w dniach następnych. Niezależnie od tego, jakie gadżety nosimy w kieszeniach ciasnych rurek i bojówek czy w damskich i męskich torebkach, cel jest szczytny i warto wesprzeć fundację, która troszczy się o naszych "braci mniejszych".

Widzimy się w piątek, na wystawie. Może wezmę borsuka :)


CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? DOŁĄCZ DO APPLEFOBII!Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga