applefobia
Applefobia
Loading...

iPad najszybszy. W macaniu...

Odkąd pamiętam, fani Apple zawsze chełpili się tym, że nie są ważne gigaherce, megapiksele i inne cyferki, którymi jarają się androidziarz...

Odkąd pamiętam, fani Apple zawsze chełpili się tym, że nie są ważne gigaherce, megapiksele i inne cyferki, którymi jarają się androidziarze, a jakość i komfort korzystania z urządzenia. Czyżby im się odmieniło?

Bardzo poważne naukowe badania wykazały, a AppleMoi z dumą napisało, że iPad jest najszybszym tabletem na świecie. Przynajmniej, jeśli chodzi o czas reakcji ekranu na dotyk palucha. Od tej pory ten właśnie parametr powinien być miażdżącym argumentem każdego fanboja, wysławiającego pod niebiosa wyższość technologii Apple.Jak brakuje podstawowych funkcjonalności, to łatwo popaść w kreatywność w poszukiwaniu coraz bardziej urojonych zalet tabletów Apple. Ten ranking nieistotnych dla przeciętnego usera parametrów wyświetlacza stanowi koronny dowód na przewagę produktów z Cupertino nad skrzypiącą konkurencją. Tak samo, jak niedostrzegalne gołym okiem piksele na Retinie i bezużyteczne 64 bity w procesorze iPhona 5S, również te milisekundy mają świadczyć o tym, że Apple produkuje najlepszy sprzęt na świecie. Przynajmniej, jeśli chodzi o marketing...

Różnica pomiędzy iPadem Mini a - na przykład - Surface RT, wynosząca całe 20 milisekund (0,02 sekundy), jest tak dramatyczna i w takim stopniu wpływa na komfort użytkowania (nie mówiąc już o szybkości lajkowania na Fejsie), że posiadacze tych beznadziejnych tabletów Microsoftu powinni spłonąć ze wstydu i zazdrości.

Całkowitą porażkę w tej potyczce odniósł Galaxy Tab 3, którego wyświetlacz jest wolniejszy od iPada o skandaliczne i ciągnące się w nieskończoność 93 milisekundy. Zanim tablet Samsunga w ogóle zareaguje na dotyk, to w tym czasie posiadacz iPada zdąży zrobić sobie kanapki z wędliną i majonezem, pojechać pociągiem na dyskotekę do Małkini i wrócić pod wieczór z nowo poznanym kolegą Adrianem.

Co za katastrofa! Aż się dziwię, że posiadacze wszystkich tych skompromitowanych tabletów jeszcze nie zaczęli masowo rzucać się z mostów z kamieniami u szyi, otwierać sobie żył nożykami Polsilver Extra albo kłaść głów na torach kolei żelaznej relacji Łódź-Małkinia.

A może po prostu nie zauważyli żadnej różnicy?...CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? DOŁĄCZ DO APPLEFOBII!ipad 6317630367576853177

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga