applefobia
Applefobia
Loading...

iOS idzie jak burza

Mimo stosunkowo młodego wieku, cudowny iOS 8 dorobił się już wersji 8.1.2. Krytyczne aktualizacje Najbardziej Dopracowanego Systemu Opera...


Mimo stosunkowo młodego wieku, cudowny iOS 8 dorobił się już wersji 8.1.2. Krytyczne aktualizacje Najbardziej Dopracowanego Systemu Operacyjnego Świata idą jak burza z szybkością, której mógłby pozazdrościć TurboDymoMan po podwójnej lewatywie z rycyny.

Przy tym tempie naprawiania niezliczonych usterek i błędów iOS, ujawniających się po każdej kolejnej aktualizacji, teoretycznie usuwającej wcześniejsze usterki i błędy, czasem aż trudno ogarnąć, co zostało już naprawione, co jeszcze nie, a co właśnie udało się zepsuć.

Wskutek amatorszczyzny programistów Apple ajfoniarze i ajpadziarze co parę dni muszą ściągać grube gigabajty danych z aktualizacjami systemu, a potem zaczyna się kupertyńska ruletka - padnie czy nie padnie po aktualizacji? Trudno się zatem dziwić, że wielu fanbojów całkiem już się pogubiło i nawet nie zdają sobie sprawy, z jakimi - na ogół nieznanymi poza rezerwatem - problemami aktualnie toczą walkę.

W rezerwatowych mediach czujni obserwatorzy starają się zebrać do kupy pełną listę błędów w najnowszym iOS-ie wraz z metodami ich rozwiązania, ale zadanie należy do kategorii syzyfowych prac, więc jak na razie doliczyli się co najmniej 20 mniejszych lub większych usterek, co prawdopodobnie i tak nie wyczerpuje tematu:

1. Can’t send email to trash
2. iCloud password request for new mail and AirDrop
3. Bluetooth issues
4. Apps won’t download or update
5. FaceTime and iMessage not working
6. Wi-Fi slow and dropping signal
7. Rapid battery drain
8. Sound not working
9. Syncing music takes a long time or won’t work
10. iMessage won’t send and group conversation problems
11. Random reboots and BSOD
12. Can’t upload photos in Safari browser
13. Spotlight Suggestions and Bing Web Results
14. Sluggish performance
15. Personal Hotspot has disappeared
16. Device won’t charge or slow charging
17. Camera app upside down
18. Screen brightness too dim
19. Notification banners get stuck
20. Can’t make calls
Ale od czego jest Applefobia ze swym niezawodnym szyderczym serwisem informacyjnym? Pewnie nawet o tym nie wiedzieliście, więc spieszę donieść, że któraś z poprzednich aktualizacji iOS skasowała wam dzwonki do iPhona, wielkim trudem i kosztem ściągnięte z iTunes, aby odróżnić się w tłumie od wszystkich tych mainstreamowych frajerów, korzystających z defaultowej marimby.

Ja wiem, u większości z was - a zwłaszcza u Szemota i Mirko - wszystko działa jak należy i nic nie zniknęło. a cała powyższa lista jest czystą manipulacją i czarnym PR-em, niemniej jednak Apple nie wiedzieć czemu uparło się, żeby wypuścić kolejną całkiem zbędną aktualizację iOS o numerze 8.1.2, która naprawia kolejny nieistniejący drobny problem Cudownego Systemu.

A zatem dopisujemy do listy pozycję "21. Mysterious ringtone disappearing" i z niecierpliwością czekamy na fascynujący ciąg dalszy...


Źródło: 9to5Mac

usterka 8992585964959138037
Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga