applefobia
Applefobia


Loading...

iPhone - mocarz nad mocarze

W sieci pojawiło się właśnie propagandowe wideo, zachwalające mocarną konstrukcję iPhona 5s, który dzielnie opiera się miażdżącej mocy pra...

W sieci pojawiło się właśnie propagandowe wideo, zachwalające mocarną konstrukcję iPhona 5s, który dzielnie opiera się miażdżącej mocy prasy hydraulicznej.


Jak wynika z filmiku, aby zrobić z iPhona 5s efektowną kupę ameliniowego szmelcu i szklanych okruchów, potrzebna jest nie byle siła, bo użyto prasy hydraulicznej o nacisku 40.000 funtów. Podobno zasługą tak odpornej konstrukcji iPhona jest geniusz konstruktorów Apple, którzy stworzyli niezwykle sztywną i trwałą bryłę. Zresztą sami zobaczcie i oceńcie:

To oczywiście niezbity dowód na to, że iPhony są fantastycznymi, niezwykle trwałymi telefonami, wykonanymi z najwyższej jakości materiałów. A ja się tak zastanawiam, patrząc na tę spoconą z wysiłku 40.000-funtową prasę, jakim cudem pojedynczy, ważący 49 kilo hipster z suchą d.pą potrafi za jednym przysiadem zrobić bumerang z iPhona noszonego w kieszeni przyciasnych rurek?


Można wierzyć w propagandowe brednie, ale jeśli chcecie uchronić swojego iPhona przed nieoczekiwaną zmianą geometrii, najwyższa pora zainwestować oszczędności i kupić sobie torebkę. Najlepiej od Louisa Vuittona...


pogięty 1026170763392021095

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga