applefobia
Applefobia


Loading...

MacBook Air- tajemnica taniości rozwiązana

W ostatnich dniach przez rezerwat przetoczyła się fala radosnych okrzyków i błogich postękiwań, wywołana tym, że Apple odświeżyło MacBo...


W ostatnich dniach przez rezerwat przetoczyła się fala radosnych okrzyków i błogich postękiwań, wywołana tym, że Apple odświeżyło MacBooka Air i obniżyło jego cenę. Szczęście fanbojów nie miało granic. Do czasu...

Jak to zazwyczaj u Apple bywa, wraz z modernizacją sprzętu przyszedł przełomowy wzrost parametrów. Dramatyczny wzrost mocy obliczeniowej, uzyskany przez podniesienie taktowania zegara nowych procesorów z 1,3 GHz na 1,4 GHz, spowodował ogromny technologiczny postęp i wybuch entuzjazmu w rezerwacie. Rzesze nabywców są zainteresowane kupnem nowego MacBooka Air jako tańszej alternatywy stacji roboczej.

Alternatywa jest tym bardziej kusząca, że Apple znacząco obniżyło ceny nowych Airów. Żyć, nie umierać! Jednak, jak mawiają osoby sponiewierane przez ruchome schody po kupnie jajek na promocji w hipermarkecie - "zbyt wiele szczęścia na raz to podejrzana sprawa". Nie inaczej jest w przypadku nowych MacBooków Air.

Jak wykazały testy, radość z taniości okazała się przedwczesna, bowiem Apple jak zwykle elegancko wydymało naiwnych - wraz z niższą ceną nowe Airy zostały wyposażone w przestarzałe i powolne napędy SSD, choć nikt nie poinformował o tym klientów. Przy zgiełku owacji na stojąco magazynierzy z Cupertino cichcem pozbyli się zalegającego półki szmelcu.

Według doniesień portalu MacRumors, niektóre operacje na plikach (np. rozpakowywanie archiwów ZIP) trwają na nowych MacBookach Air nawet trzykrotnie dłużej niż na modelu z ubiegłego roku. Taka sytuacja... Jak się należy spodziewać, wkrótce Apple powinno wydać łatkę do systemu, która definitywnie rozwiąże problem za pomocą usunięcia z komputera wszystkich programów do archiwizacji.

Miłośnikom Apple serdecznie gratulujemy postępu technologicznego za niższą cenę...testy 3193610558747877802

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga