applefobia
Applefobia


Loading...

Torba na Maka, kubeł na przejściówki

Nieokiełznana wynalazczość to najbardziej charakterystyczna cecha rezerwatu Apple. A skoro stworzyło się innowacyjną, najmniejszą na świe...


Nieokiełznana wynalazczość to najbardziej charakterystyczna cecha rezerwatu Apple. A skoro stworzyło się innowacyjną, najmniejszą na świecie, lajfstajlową stację roboczą z opcją toczenia do serwisu, to naturalną koleją rzeczy musiały powstać do niej innowacyjne akcesoria...

Jednym z takich akcesoriów niewątpliwie jest Mac Pro Go Case - specjalistyczna torba do przenoszenia Maka Pro, która w pomysłowy sposób rozwiązuje problem transportu stacji roboczej Apple do najbliższego Starbucksa, bez narażania jej na obtłuczenia na krawężnikach i na zapchanie otworów wentylacyjnych psimi kupami podczas turlania. Torba wygląda tak......a jej liczne zalety możecie zobaczyć na poniższym filmiku:
Produkt nie jest jednak do końca przemyślany. Twórcy torby na Maka Pro pomyśleli wprawdzie o schowku na klawiaturę, ale wciąż jednak brakuje dodatkowej kieszeni na sześć monitorów 4K, niezbędnych do grania w Crysis 3, więc póki co, Mac Pro Go Case jest niepełnowartościowa i dużo brakuje jej do alternatywnych rozwiązań konkurencji, które mają tę zaletę, że umożliwiają pracę nawet podczas transportu:
Dodatkową bolączką Mac Pro Go Case jest brak schowków na akcesoria, peryferia, kable, przejściówki, protezy i inne podzespoły - czyli na wszystko to, co nie zmieściło się we wnętrzu najmniejszej stacji roboczej świata. Na szczęście Apple pomyślało o wszystkim, oferując w swoim sklepie za jedyne 369,65 zł innowacyjny kubeł na wzmiankowane akcesoria, idealnie konweniujący kształtem z Makiem Pro:


 

I w tym momencie przyszedł mi na myśl genialny pomysł, jak poradzić sobie z transportem Maka Pro i wszystkich niezbędnych do jego działania dodatków. To się nazywa kompleksowe rozwiązanie! Wystarczy kupić dwie torby Mac Pro Go Case. Teraz wszystko jest proste - Mak do jednej torby, kable w kubeł, kubeł do drugiej torby i w drogę... Najlepiej Bentleyem. 


Źródło: MacRumors, Apple Store


torba 4216134030920278453

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga