applefobia
Applefobia
Loading...

Dziś WWDC!

Dziś będzie miała miejsce kolejna konferencja Apple, na której niewątpliwie zostaną zaprezentowane same przełomowe produkty, wynalazki i...Dziś będzie miała miejsce kolejna konferencja Apple, na której niewątpliwie zostaną zaprezentowane same przełomowe produkty, wynalazki i usługi, jakich jeszcze świat nie widział. Albo już widział, ale nie wiedział, że można to zrobić inaczej...

Atmosfera jest gorąca, a fani firmy znowu nerwowo zacierają ręce w pełnym nadziei oczekiwaniu na jakikolwiek nowy produkt. W ciągu ostatnich czterech lat Apple praktycznie nie rozbudowało swojego portfolio - poza tuningiem, pocienianiem, rozciąganiem lub zmniejszaniem ciągle tych samych, dobrze znanych gadżetów, geniuszom z Cupertino udało się jedynie z półrocznym poślizgiem wprowadzić do sprzedaży okrojoną z możliwości stację roboczą w okrągłym opakowaniu zastępczym. Nie dziwota, że analitycy przewidują kontynuację tej przebojowej linii produktów w postaci nowego Maka Mini:


Nikt nie wie, co zobaczą podczas konferencji szczęśliwcy, którym udało się zdobyć wejściówki, ale i tak już im zazdrościmy - Apple obdarowało wszystkich gości prezentem w postaci kurteczki i bonu towarowego do App Store o oszałamiającej wartości 25 dolarów. Hmm... przy cenie biletu na konferencję, wynoszącej 1600 dolarów, większy wypasem wydaje się być darmowa kawa i ciastka rozdawane w Polskim Busie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co tym razem wymyśliło Apple, tradycyjnie zapraszam na ilustrowaną relację na żywo o 19:00.
wwdc 2014 6155211457539896993

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga