applefobia
Applefobia
Loading...

Wspaniała okazja - iPad za 500 zł!

W rezerwacie Apple, niczym błyskawica w zepsutym orgazmotronie, przemknęła elektryzująca wiadomość. Dzięki szczodrości pewnej firmy i ob...W rezerwacie Apple, niczym błyskawica w zepsutym orgazmotronie, przemknęła elektryzująca wiadomość. Dzięki szczodrości pewnej firmy i obfitym dotacjom unijnym, każdy ma szansę rozpocząć karierę prawdziwego fanboja za psie pieniądze. Sprzedają iPady po 500 zł!

Jak możemy przeczytać na stronie hojnego darczyńcy (bo przecież trudno inaczej nazwać tę wspaniałą inicjatywę charytatywną), za jedyne 500 zł mamy niepowtarzalną szansę odmienić naszą szarą, nudną rzeczywistość i nadać jej inny wymiar:
Magiczny iPad Apple 16GB Wi-Fi- refurbished 
Twoje dotychczasowe życie już Ci się znudziło? Potrzebujesz urozmaicenia? Masz ochotę na wprowadzenie jakichś zmian? Postaw na nowoczesne technologiczne rozwiązanie, które nie tylko ułatwi wiele spraw, ale nada też Twojej rzeczywistości inny wymiar! Zastanawiasz się o czym mowa? Mowa tu o rewolucyjnym urządzeniu jakim jest iPad Apple 16GB Wi-Fi.
Również nasze ulubione MyApple nie szczędzi superlatyw i zachęt:
(...) nadal bez trudu sprawdzi się w praktyce jako nieskomplikowany tablet dla niewymagającego użytkownika.
(...) jeśli planujecie zakup tabletu, to nadarza się ku temu wspaniała okazja. 
Tym "rewolucyjnym", "nowoczesnym technologicznie rozwiązaniem" jest używany iPad pierwszej generacji z 2010 roku. Faktycznie - jego zakup może naprawdę zmienić życie. To tak, jakby przygodę z motoryzacją rozpocząć od drewnianego AWZ P70, kompletowanie kina domowego zacząć od telewizora "Rubin", a na pierwszą żonę wybrać 97-letnią panią Genowefę z Domu Spokojnej Starości "Świetlana Przyszłość" w Pasłęku.

Tak się, kurczę, zastanawiam, bo chyba czegoś nie rozumiem... Nie wspierany przez producenta, wyposażony w antyczną wersję systemu operacyjnego iOS 5 i nieaktualne gniazdko dock, używany czteroletni kloc o żenujących parametrach w cenie nowiutkiego i o niebo lepiej wyposażonego tabletu konkurencji ze średniej półki - to jest ta wspaniała okazja? Hmm...
wyprzedaż 6914451337965482059

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga