applefobia
Applefobia


Loading...

TimKuk szuka nowych członków

Pomimo skandalizującego na pierwszy rzut oka tytułu, sprawa jest całkiem prozaiczna. CEO Apple energicznie rozgląda się za nowymi osobami...


Pomimo skandalizującego na pierwszy rzut oka tytułu, sprawa jest całkiem prozaiczna. CEO Apple energicznie rozgląda się za nowymi osobami, mogącymi zasilić mocno już stetryczałą i zapyziałą Radę Dyrektorów, służącą jako ciało doradcze przy zarządzie. Hmm... nowe członki, ciało... to jednak jest skandaliczne :)

Dotychczasowa Rada Dyrektorów Apple składa się głównie z osób zwerbowanych jeszcze za czasów światłych rządów Steva Jobsa, więc TimKuk widocznie doszedł do wniosku, że należałoby solidnie przewietrzyć w gabinetach i dołączyć do grupy nowych doradców, którzy choć trochę rozumieją się na nowych technologiach i aktualnych trendach. Oraz na rowerach.

Niestety, na razie nie bardzo wiadomo, kogo tak konkretnie poszukuje Apple, ale jak twierdzi nasze ulubione MyApple, w kręgu zainteresowań TimKuka znalazły się między innymi osoby ze świata mody, przemysłu odzieżowego i fitnessu, co częściowo pokrywa się z zaproponowanym przeze mnie składem nowego zarządu Apple.

Do tego wszystkiego sugerowałbym jeszcze dokooptować paru stylistów, manikiurzystów, guślarzy oraz speców od zdrowego żywienia i zamawiania kurzajek, a możemy być pewni, że kolejne innowacyjne produkty Apple będą wydarzeniami na skalę światową.


Źródło: My Apple


Tim Cook 1441684315940914620

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga