applefobia
Applefobia


Loading...

Analiza łuku

Zgodnie z licznymi interpelacjami od czytelników Applefobii wymogłem na Jonathanie Ive poprawkę winietki bloga . Teraz już wszystko jest zgo...

Zgodnie z licznymi interpelacjami od czytelników Applefobii wymogłem na Jonathanie Ive poprawkę winietki bloga. Teraz już wszystko jest zgodne z nowym kanonem piękna - łącznie z łukami.Ale to nie koniec historii. Otóż słynny łuk Jonathana Ive stał się obiektem sążnistej, naukowej analizy geometrycznej i matematycznej. To było nieuniknione - iOS 7 jest tak miałki i wtórny, że z braku jakichkolwiek wybitnych cech, odróżniających go od konkurencji, fanboje w poszukiwaniu dowodów na jego przełomowość musieli w końcu dojść do etapu analizowania narożników ikon.

Autor wspomnianej analizy za pomocą licznych rycin, wykresów, animowanych GIF-ów i obliczeń matematycznych dowodzi wyjątkowego charakteru kształtu zaokrąglenia ikon, którym w swej szczodrości i geniuszu obdarował nas Sir Jonathan Ive.
Zaokrąglenie ikon w iOS 7 bez wątpienia jest przełomowe, innowacyjne i wyznacza poziom dizajnu, do którego produkty konkurencji nawet się nie zbliżają. Opracowane przez Jonathana Ive narożniki to krok milowy w w rozwoju systemów operacyjnych i czynnik decydujący o niekwestionowanej pozycji iOS 7 jako Najbardziej Zaawansowanego Mobilnego Systemu Operacyjnego.

No bo sami powiedzcie - czy kiedykolwiek taki siermiężny Windows Phone doczeka się analizy kąta prostego narożników kafli? Czy ktoś podejmie wysiłek, aby zrobić skrzypiącemu i zamulającemu Androidowi pomiary proporcji i odległości ikon? Nigdy. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - tylko fani Apple są zdolni do takich rzeczy...Pełną analizę łuku Jonathana Ive znajdziecie tutajCHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? DOŁĄCZ DO APPLEFOBII!

jonathan ive 3662579122603461581

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga