applefobia
Applefobia


Loading...

Najpopularniejsza aplikacja w App Store to...

W zeszłym roku, gdy Apple przechodziło "przejściowe trudności"* z kreatywnością, TimKuk - pytany przez dziennikarzy, kiedy wresz...

W zeszłym roku, gdy Apple przechodziło "przejściowe trudności"* z kreatywnością, TimKuk - pytany przez dziennikarzy, kiedy wreszcie pojawią się nowe produkty - oświadczył, że 2014 będzie rokiem przełomowym, pełnym nowości i innowacji. No i wykrakał...

Nie jest łatwo bić rekordy popularności w App Store, gdzie o względy wymagających konsumentów konkuruje ponad milion fantastycznych aplikacji. Niemniej jednak pewnemu produktowi udała się ta rzadka sztuka. Tym produktem jest Microsoft Office for iPad, który totalnie zawojował statystyki, w ciągu tygodnia od premiery zaliczając 12 milionów ściągnięć i nadal schodzi jak penicylina w aptece koło burdelu, za co Microsoft serdecznie podziękował już swoim kryptofanom z rezerwatu:
Można się zastanawiać, jakim cudem wraża aplikacja, pochodząca z samego jądra ciemności, od tych złodziei i naśladowców z Redmond, jest sprzedawana przez oficjalny sklepik Apple, a w dodatku - chociaż jest płatna - cieszy się taką gigantyczną popularnością w ekosystemie, który wszystkim swoim wyznawcom oferuje darmowego iWorka - najdoskonalszy półpakiet biurowy na świecie.

Sytuacja jest kuriozalna - to tak, jakby w firmowym salonie Hugo Bossa hitem sprzedaży były chińskie marynarki z bistoru i bawełniane majciochy na wagę, ale wszak trzeba pamiętać, że rezerwat Apple był już świadkiem nie takich ekscesów i paradoksów.

TimKuk nie mylił się, wieszcząc w zeszłym roku wypuszczenie nowego produktu, który rozpali pożądanie milionów fanów Apple. W końcu, po odczekaniu ładnych paru lat, dostali wiarygodny i kompatybilny z resztą świata pakiet biurowy do pracy na wszystkich platformach - włącznie z Makami wyposażonymi w Windows. Dostali wreszcie swoje wymarzone okno na świat...*info dla młodszych hipsterów: za komuny terminem "przejściowe trudności" określało się zjawisko permanentnego braku zaopatrzenia, pustki w sklepach i ogólny marazm w gospodarce. Jak widać, Apple udało się skutecznie przenieść to osiągnięcie realnego socjalizmu do branży IT.


Źródło: Apple Insider

office for ipad 3129252236786588783

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga