applefobia
Applefobia
Loading...

Apple Watch - jest już wersja z giętkim ekranem!

Jak zwykle rzeczywistość wyprzedziła wizjonerskie zapowiedzi Apple. Nieszczęśnicy z Cupertino biedzą się, żeby zdążyć z premierą swoje...Jak zwykle rzeczywistość wyprzedziła wizjonerskie zapowiedzi Apple. Nieszczęśnicy z Cupertino biedzą się, żeby zdążyć z premierą swojego antyku na kwiecień, a na rynku jest już Apple Watch z giętkim wyświetlaczem...

Apple Watch to według znawców produkt modowy, nie ma więc co się dziwić, że błyskawicznie powstała jego tekstylna wersja. W porównaniu ze swoim wciąż niedoszłym pierwowzorem posiada ona całą gamę zalet.

Po pierwsze, przy o wiele bardziej wyrafinowanej estetyce oferuje niemal identyczną funkcjonalność i przydatność w codziennym użyciu, a charakteryzuje się znacznie przekraczającym żałosne 4 godziny, nielimitowanym czasem pracy i zawsze aktywnym wyświetlaczem.

Poza bogatym wyborem pasków i wersji kolorystycznych, filcowy Apple Watch rozpieszcza użytkownika miękkością użytych materiałów i w przeciwieństwie do pękatego oryginału z wystającą od spodu bułą od ładowarki, doskonale przylega do każdego nadgarstka, bez względu na wielkość ręki.


  

  


Na razie dostępna jest tylko wersja z większą kopertą, ale po sfilcowaniu i skurczeniu materiału za pomocą moczenia w gorącej wodzie bez trudu można uzyskać rozmiar damski...

Co istotne, produkcja jest w pełni ekologiczna i nie wymaga użycia metali rzadkich.Fajne, co?Źródło: Behance

apple watch 4106101541239724535

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum