applefobia
Applefobia
Loading...

Digital Touch

Jedną z szeroko reklamowanych funkcji Apple Watcha jest tzw. Digital Touch, czyli możliwość przesyłania innym znajomym, również posiadaj...Jedną z szeroko reklamowanych funkcji Apple Watcha jest tzw. Digital Touch, czyli możliwość przesyłania innym znajomym, również posiadającym zegarek Apple, obrazków rysowanych paluchem na ekranie.

Ta technologia, będąca dumą inżynierów Apple, to ogromny krok do przodu. W praktyce Digital Touch stanowi funkcjonalny ekwiwalent przestarzałych SMS-ów. Wszak podobno obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, więc każdy chętnie skorzysta z tej możliwości, aby wyrazić swe uczucia i emocje za pomocą odręcznych rysunków.

Digital Touch z pewnością idealnie trafi w gusta wtórnych analfabetów, którzy w coraz większym stopniu są targetem obrazkowych interfejsów Apple, kreatywnych gimnazjalistów oraz - czego zapewne świadkami będziemy już w maju - ogromnej rzeszy pierwszokomunistów, masowo obdarowywanych najmodniejszym gadżetem sezonu.

Obrazkowa komunikacja to przyszłość. W końcu o wiele łatwiej wysłać nielubianemu koledze z klasy VII B rysunek kutasa, niż męczyć się z SMS-em i zachodzić w głowę, przez jakie "U" pisze się słowo FAKJU. Zamaszyście narysowane serce, wysłane koleżance (lub koledze) z powodzeniem zastąpi drażliwy ortograficznie zwrot KOHAM CIE.

Również na wyższych szczeblach rozwoju nie do przecenienia będzie możliwość komunikacji poprzez obraz. Biznes, media, handel, nauka, relacje zawodowe i osobiste - perspektywy są wręcz nieograniczone. Poniżej kilka przykładów na to, jak Digital Touch może zastąpić pisanie długich i męczących SMS-ów lub maili:zamiast:

"Kochani rodzice, klasowa wycieczka w góry była bardzo fajna. Widzieliśmy Wodogrzmoty Mickiewicza i wspinaliśmy się na krzyż na Giewoncie. Nie wracam z klasą, więc nie odbierajcie mnie z dworca. Wrócę później, bo teraz jestem w szpitalu w Zakopanem. Przepraszam, że rysuję bokiem, ale w gipsie jest mi bardzo niewygodnie. Całusy, Ania"
zamiast:

"Będę jutro o 15:10. Przyjadę na koniu, bo ktoś zajumał mi rower. Pozdro i do zobaczenia."

zamiast:

"Z przykrością informujemy, że nasz dział wsparcia technicznego nie jest w stanie ustalić, dlaczego Pański MacBook nie może połączyć się z siecią WiFi. Z wyrazami szacunku, Apple Care Center."
zamiast:

"Uprzejmie zawiadamiam, że wygrałem milion w Totka i zwalniam się z pracy ze skutkiem natychmiastowym. A kierownik Maliniak z działu wdrożeń może mnie pocałować w dupę..."


digital touch 3095138316946243194

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum