applefobia
Applefobia


Loading...

Apple patentuje ustawienie mebli

Wśród licznych patentów Apple coraz częściej pojawiają się perełki, które może nie wnoszą wiele do światowego dorobku myśli technicznej, ale...

Wśród licznych patentów Apple coraz częściej pojawiają się perełki, które może nie wnoszą wiele do światowego dorobku myśli technicznej, ale pokazują, jak bardzo geniusze z Cupertino uważają się za demiurgów i kreatorów doskonałego porządku świata.
Myśleliście, że stoły i lady w Apple Store stoją ot tak sobie i każdy może to zmałpować i ustawić meble tak samo? A guzik!

Jeśli poważycie się zaaranżować w podobny sposób przestrzeń w swoim osiedlowym sklepie "Second Hand Fast Food" z używaną żywnością z zachodu, albo w swoim biurze pisania podań o zasiłek rehabilitacyjny z funduszy Unii Europejskiej dla nieślubnych dzieci urodzonych po przejściu pieszej pielgrzymki anonimowych alkoholików przez Szklarską Porębę, to liczcie się z tym, że wkrótce może zawitać do was paru smutnych panów z pozwem o naruszenie patentu na jedyne słuszne ustawienie mebli.

Jak widać na poniższej rycinie, banalnie prosty sposób ustawienia paru stołów na środku pomieszczenia i paru blatów pod ścianami został właśnie opatentowany przez Apple. Ciekawe co będzie następne - umiejscowienie klamek w drzwiach do toalet w Apple Store? Nie wiem jak wy, ale ja zakładam walonki i biegnę do urzędu patentowego zastrzec wzorzec wieszania obrazów na ścianie...patent 6207593542697376243

Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga