applefobia
Applefobia


Loading...

Patent na "Entsperren" już nieważny!

Jak doniosło jakiś czas temu nasze ulubione MyApple , niemiecki sąd unieważnił patent Apple na "Entsperren", czyli lokalną wersję ...

Jak doniosło jakiś czas temu nasze ulubione MyApple, niemiecki sąd unieważnił patent Apple na "Entsperren", czyli lokalną wersję "Slide to unlock". Teraz użytkownicy iPhonów i iPadów w Niemczech muszą robić "Entsperren" zwyczajnie - bez fanfar i gongów należnych genialnym opatentowanym rozwiązaniom.
Sporą zagadką jest uzasadnienie wyroku unieważniającego patent, ale jak dowiedział się nieoficjalnie borsuk zwiadowczy Helmut, według opinii składu sędziowskiego powody były dwa. Po pierwsze - taki sposób odblokowywania urządzenia nie różni się od tradycyjnej metody wejścia do sławojki zamkniętej na zasuwkę, a po drugie - podobny gest został opracowany już o wiele wcześniej w Niemczech przez innego charyzmatycznego wynalazcę i twórcę rezerwatów.

Na archiwalnym filmiku poniżej widać, jak CEO III Rzeszy trenuje wzmiankowany gest odblokowywania tuż przed premierowym zaprezentowaniem go personelowi berlińskiego kampusu i cywilnym współpracownikom.
Strona główna item

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum

Archiwum bloga