applefobia
Applefobia
Loading...

Zamów tekst

GhostWriting Czasem bywa tak, że mimo wysiłków nic nie przychodzi do głowy. Jeśli życie zmusza Cię do walki ponad siły ze słowem pisanym ...


GhostWriting

Czasem bywa tak, że mimo wysiłków nic nie przychodzi do głowy. Jeśli życie zmusza Cię do walki ponad siły ze słowem pisanym - uwolnij się od koszmaru i skorzystaj z jedynej w swoim rodzaju okazji. Skontaktuj się ze mną i zamów tekst na potrzebny temat, zgodnie z Twoimi wymaganiami.


Teksty autorskie

Poza tekstami tworzonymi na doraźne potrzeby, oferuję również współpracę jako autor i dostawca treści dla portali, blogów, czasopism i wszelkich mediów, gdzie słowo pisane jest istotnym środkiem przekazu.

Recenzje, artykuły tematyczne, felietony, komentarze - to formy dziennikarskie, których podejmuję się najczęściej i z dobrymi rezultatami :) Jeśli jednak masz nietypowe zapotrzebowanie, po prostu zapytaj - nic nie stoi na przeszkodzie, aby uporać się z każdym problemem.

Korzystając ze zgromadzonego doświadczenia w copywritingu (okropne słowo :) i redagowaniu tekstów reklamowych oraz materiałów promocyjnych, oferuję pomoc w budowaniu wizerunku firm i instytucji. Tam, gdzie nie wystarczą obrazki, dobry tekst może czynić cuda :)

Podejmuję się kompleksowego tworzenia, redagowania i prowadzenia stron WWW, firmowych blogów lub fanpage na Facebooku. To media, których znaczenia w kontakcie z klientami nie można lekceważyć. Warto zadbać, aby posługiwały się żywym słowem i komunikowały się z odbiorcami w taki sposób, aby zachęcić ich do częstych wizyt.

Nawet małe formy literackie - takie jak oferta handlowa, ulotka, portfolio produktów czy celny slogan reklamowy - jeśli zostaną opracowane profesjonalnie, będą skuteczniejsze w sprzedaży produktów i usług Twojej firmy.

Jeśli zatem szukasz tekstów pisanych kreatywnie, rzetelnie, poprawną polszczyzną, z pasją i zaangażowaniem (oczywiście proporcjonalnym do wynagrodzenia ;) - zachęcam do nawiązania kontaktu i skorzystania z mojej oferty. A jeśli w grę wchodzi coś więcej niż słowo pisane - zapraszam do Młyna Artystycznego.

Kontakt mailowy: ogrodnik.january@gazeta.pl
Strona główna static_page

Bądź na bieżącoREKLAMY


Losowy wpis z archiwum